VIParty

 


 

Witamy w świecie balonów, które od wielu lat należą do ponadczasowej klasyki w dekoracjach. Taki drobny przedmiot może sprawić wiele radości ale również może miło zaskoczyć. W naszej ofercie posiadamy balony lateksowe jednokolorowe, lateksowe z nadrukami, foliowe – bajkowe postaci, napisy czy duże cyfry. Najnowszy trend w tym sektorze to balony transparentne, które możemy sami udekorować wg upodobań - konfetti, piórka lub oświetlenie LED. Z balonów można tworzyć ciekawe kompozycje jak girlandy, bramy, kolumny czy bukiety które będą niewątpliwą ozdobą każdej imprezy.

Balony tematyczne

  • Narodziny dziecka,
  • Urodziny od pierwszego roczku do 100 lat,
  • Chrzest,
  • Komunia,
  • Osiemnastka,
  • Wieczór panieński czy kawalerski,
  • Walentynki i Dzień Kobiet,
  • Eventy i imprezy firmowe.

Zdecydowanie najbardziej spektakularny efekt można uzyskać pompując balony helem, dzięki czemu urokliwie unoszą się w powietrzu. Hel, jako gaz lżejszy od powietrza sprawia, że balon wypełniony utrzymuje się w pozycji zawieszonej w powietrzu w zależności od różnych czynników od kilku godzin do nawet kilku tygodni.

Balony napełnione helem

pięknie prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w większych grupach. Wszelkiego rodzaju kompozycje z helowych balonów doskonale nadają się do akcentowania takich szczególnie ważnych miejsc jak chociażby ścianka za stołem jubilata czy państwa młodych. Oprócz tego za pomocą kompozycji z wiszących balonów napełnionych helem można nadać zupełnie innego charakteru pozornie banalnemu wnętrzu. Tego typu dekoracja pięknie ożywi salę taneczną na weselu lub udekoruje okolice stołów biesiadnych na przyjęciu bądź innej imprezie.

Hel do napełniania balonów posiada niesamowicie szerokie spektrum zastosowania – można pompować nim balony wykonane z różnego rodzaju materiałów. Chcąc zmaksymalizować niebanalny efekt unoszących się w powietrzu balonów, możemy napełnić helem również balony o najbardziej fantazyjnych kształtach i rozmiarach.

Balony z helem mogą być z powodzeniem wykorzystywane do dekorowania zarówno wnętrz pomieszczeń, jak i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Przy wyborze balonów napełnianych helem na nasz event należy pamiętać o tym, że długość życia tych ozdób zależy od ich wielkości – mniejsze balony krócej unoszą się w powietrzu, zaś większe modele wytrzymują odpowiednio dłużej. Balony lateksowe z helem unoszą się około 8-12 h potem opadają na ziemię. Do napompowania helem potrzebne są balony co najmniej 12 cali (około 30 cm). Mniejsze balony latają dużo krócej. Jednakże mamy sposób na to, by unosiły się dużo dłużej. Przed napompowaniem balonu wypełniamy go niewielką ilością specjalnego bezbarwnego żelu. Po jego zastosowaniu balony unoszą się nawet miesiąc czasu.

W ofercie posiadamy również możliwość wypuszczania balonów napompowanych helem do nieba. Cena do uzgodnienia w zależności od ilości balonów (balony wypuszczane są z siatki), miejsca oraz terminu. 

49080606 661280310936461 6822189554057871360 n 49643229 660104107720748 693924646105382912 n